سیستم WHMCS

(انتخاب گروه دیگر)

فارسي ساز
ماژول شمسي ساز
ماژول مديريت محتوا
فارسي ساز
همانطوری که اطلاع دارید فارسی سازهای رایگان برای ناحیه کاربری موجود بوده که کیفیت مناسبی با توجه به خدماتی که شما ارائه می کنید، ندارند و در نسخه های جدید همچنان فارسی ساز مناسبی برای مدیریت کل ارائه نشده است.این پکیج کامل ترین فارسی سازی است که تاکنون برای whmcs منتشر شده است که با نصب و تنظیم آن موارد زیر فارسی می شود
25,000 تومان
موارد مرتبط با کاربران
اضافه شدن زبان فارسی به ناحیه کاربری
اضافه شدن قالب پیش فرض فارسی (سازگار با زبان فارسی)
فارسی شدن قسمت فاکتور (راست چین و با فونت های مناسب)
فارسی شدن PDF ها
موارد مرتبط با مدیریت کل
اضافه شدن زبان فارسی برای مدیران کل و اپراتورها
اضافه شدن قالب پیش فرض ناحیه مدیریتی (سازگار با زبان فارسی)
فارسی شدن ایمیل های ارتباطی بین برنامه و شما و سایر مشتریان
قالب html مناسب برای ایمیل ها برای نمایش بهتر
ماژول شمسي ساز
پس از مدتها كار روي شمسي سازي سيستم WHMCS اولين نسخه ماژول شمسي ساز ونون با امكانات متعدد و كاربر پسند منتشر شد. از امكانات اين ماژول مي توان به موارد زير اشاره كرد
شمسي ساز ونون سازگار با نسخه هاي سري 4 و 5 مي باشد (پيشنهاد مي كنيم هميشه از آخرين نسخه WHMCS استفاده نماييد). در حال حاضر اين ماژول روي وب سايت ونون نصب بوده و مي توانيد كارايي آن را در بخش هاي مختلف مشاهده نماييد. هزينه ماژول به صورت يكبار و تنها 25 هزار تومان با دريافت به روزرساني نامحدود مي باشد. پس از سفارش لايسنس شما آني ساخته و مي توانيد ماژول را روي سايت خود نصب نماييد.
30,000 تومان
شمسي ساز ونون سازگار با نسخه هاي سري 4 و 5 مي باشد. براي مشاهده سوالات قبل از خريد مي توانيد به مركز آموزش مراجعه نماييد. هزينه ماژول به صورت يكبار و تنها 25 هزار تومان با دريافت به روزرساني نامحدود مي باشد.
شمسي سازي ناحيه كاربري
ايميل هاي ارسالي
استفاده از شمسي ساز در كل سيستم مانند (ماژول هاي پيامك و...)
شمسي سازي فاكتورهاي pdf
داراي پنل تنظيمات در ناحيه مديريتي
امكان نمايش دو تاريخ شمسي و ميلادي به صورت همزمان
امكان نمايش تاريخ به صورت حروفي به جاي تاريخ عددي
و...
ماژول مديريت محتوا
60,000 تومان
ماژول مديريت محتوا ونون اولين ماژول ايراني منتشر شده جهت مديريت محتوا و ايجاد صفحات دلخواه در سيستم whmcs مي باشد. امكانات متعدد و سادگي ايجاد صفحات و مديريت آنها مي تواند نياز شما را براي داشتن سيستم محتوا برطرف و نيازي به نصب ساير سيستم ها مانند جوملا، وردپرس و... نداشته باشيد.
همانطور كه مطلع هستيد نصب چند سيستم مي تواند سبب ايجاد حفره هاي امنيتي در سرور شما شود اما با ماژول مديريت محتوا اين مشكل به حداقل خواهد رسيد علاوه بر مديريت يكپارچه whmcs و محتوا مزيت ديگر اين ماژول صرفه جويي در هزينه طراحي قالب مي باشد به اين صورت كه ديگر نيازي به طراحي قالب جداگانه براي سيستم مديريت محتوا نداريد و قالب به صورت يكسان در صفحات ايجاد شده نمايش داده مي شود.
به اين علت با تنها يكبار طراحي قالب براي سيستم WHMCS خود قالب براي سيستم مديريت محتوا خود نياز نداريد، ماژول مديريت محتوا ونون سازگار با كليه قالب هاي طراحي شده مي باشد و با توجه به نياز شما امكان تغيير در طراحي صفحات وجود دارد.